activiteiten

Hanne Luyten & Noëmi Willemen signeren én lezen de nieuwste Wilma Wonder voor!

Uitgeverij Het Hannekesnest

Kortrijk

Hanne Luyten en Noëmi Willemen lezen voor uit 'Wilma Wonder en de circusbaby'!

Voorleesmoment
zondag 1 november 10:00 - 10:30
Voorleesraket (hal 2)

Hanne en Noëmi lezen hun allernieuwste voor: Wilma Wonder en de circusbaby! Aansluitend wordt er gesigneerd in de signeerbox in hal 2!

Hanne Luyten en Noëmi Willemen signeren rupsen, garnalen en Wilma Wonders!

Signeersessie
zondag 1 november 11:00 - 16:00
Signeerboxen, Hal 2

Altijd al een krabbel van Noëmi en Hanne in je boeken gewild? Dat kan! Kom gerust langs in de signeerbox in hal 2!

Kom jij bij Hanne Luyten het gratis 'Ik zie jou'-lespakket rond pesten scoren?

Signeersessie
maandag 2 november 10:00 - 16:00
Signeerboxen, Hal 2

Hanne Luyten signeert de allernieuwste Wilma Wonder, maarrrr ze brengt ook het educatief pakket rond 'Ik zie jou' mee. Ideaal kant-en-klaar inzetbaar op alle plekken waar veel kinderen samenkomen. Het perfecte moment om ook je boek te laten signeren!

Antwerpen

Hanne Luyten en Noëmi Willemen lezen voor uit 'Wilma Wonder en de circusbaby'!

Voorleesmoment
woensdag 11 november 10:00 - 10:30
Voorleesraket (hal 3)

Hanne en Noëmi lezen hun allernieuwste voor: Wilma Wonder en de circusbaby! Aansluitend wordt er gesigneerd in de signeerbox in hal 3!

Hanne Luyten en Noëmi Willemen signeren rupsen, garnalen en Wilma Wonders!

Signeersessie
woensdag 11 november 11:00 - 16:00
Signeerboxen, Hal 3

Altijd al een krabbel van Noëmi en Hanne in je boeken gewild? Dat kan! Kom gerust langs in de signeerbox in hal 3!

Kom jij bij Hanne Luyten het gratis 'Ik zie jou'-lespakket rond pesten scoren?

Signeersessie
donderdag 12 november 10:00 - 16:00
Signeerboxen, Hal 3

Hanne Luyten signeert de allernieuwste Wilma Wonder, maarrrr ze brengt ook het educatief pakket rond 'Ik zie jou' mee. Ideaal kant-en-klaar inzetbaar op alle plekken waar veel kinderen samenkomen. Het perfecte moment om ook je boek te laten signeren!

Hanne Luyten signeert rupsen, garnalen en Wilma Wonders!

Signeersessie
zaterdag 14 november 10:00 - 16:00
Signeerboxen, Hal 3

Altijd al een krabbel van Hanne in je boeken gewild? Dat kan! Kom gerust langs in de signeerbox in hal 3.

Wilma Wonder en haar vrienden hoeven bijna geen introductie meer, want lezers in Vlaanderen en Nederland hebben de balorige kleuter massaal in het hart gesloten. Meer nog: toen het allereerste verhaal over Wilma, Mo, Noor, Pablo, Sky en Pam in 2021 verscheen, ontstond er een soort van Wilmadness die amper vier jaar later resulteert in meer dan 47.000 verkochte exemplaren.

Bedenkers van de verhalen? Hanne Luyten en Noëmi Willemen. Dit bestsellersduo laat ze ook in 2026 een nieuw Wilma Wonder-verhaal op je boekenkast los. Op Boektopia stellen Noëmi en Hanne je graag 'Wilma Wonder en de circusbaby' voor.

‘Wilma Wonder en de circusbaby’ grijpt terug naar de formule die ook van de vijf eerste verhalen rond Wilma Wonder bestsellers maakte. Het blijven echte verhalen over wilde kleuters, met een fantasierijke twist en deze keer: een brullende baby. Hoe los je dat op? Je neemt 'm mee naar het circus natuurlijk!

Noëmi en ik wilden de coole vintage vibe die vroeger rond circussen hing, overbrengen in onze very 2026-prentenboekenreeks en dan nog liefst met een klein hoekje af. Denk kinderen aan trapezes en baby's in kanonnen!
Hannekesnest_2

Hanne Luyten

Wilma Wonder en de circusbaby_16
wilma wonder en de wiebeltandraket_16
wilmawonder_ruzie_13
wilmawonder-en-de_duif
wilmawonder-en-de-tak_
wilma_wonder

Signeren? Graag! Op de foto met Wilma Wonder? Tuurlijk!

Niets zo fijn als die enthousiastelingen ontmoeten, dus kom zeker en vast eens langs in ons signeerhuis! Je kan er op de foto met Wilma Wonder, Pam, Mo, Noor, Sky en Pablo. Maar ook met Gaston en Hettie uit 'Je bent al alles' en 'Tot je weer thuis bent', met Hanne zelf en met Noëmi Willemen! Die is er op 1 & 11 november ook bij. En pssst .... kom zeker langs om een exclusieve Wilma Wonder-goodie te scoren!

Uitgeverij Het Hannekesnest

Tien van de elf kinderboeken die Hanne en Noëmi samen maakten werden uitgegeven door Het Hannekesnest, Hannes eigen uitgeverij. De eenvrouwsuitgeverij is amper vijf jaar oud, maar kan al een indrukwekkend palmares voorleggen: 'Wilma Wonder en de stoepkrijtruzie' werd de winnaar van De Leesjury 2025-2026 en alle Hannekesnest-titels werden bestsellers die wekenlang kampeerden in de de Jeugdboeken top 10 van Standaard Boekhandel.

Superbestseller ‘Je bent al alles’ heeft op amper 2 jaar tijd de kaap van 17.000 verkochte exemplaren gerond! Dat wil zeggen dat 17.000 kindertjes samen met onze garnaal Gaston ontdekken dat ze niets hoeven te geven, knutselen, bakken of worden om vrienden te maken. Ze zijn al alles, en dat is genoeg.

Het feit dat die boodschap zo ver verspreid wordt, niet alleen in Belgie en Nederland, maar zelfs tot in Frankrijk, Turkije, Korea en Brazilië, daar zijn Hanne en Noëmi ongelooflijk blij mee en fier op.

En dat allemaal dankzij het onwaarschijnlijke enthousiasme van al die kleine (en grote) lezers, hoe tof is dat?!

Je bent al alles
Opjouwilikaltijdwachten
Tot je weer thuis bent
Ikziejou

Meer weten over Uitgeverij Het Hannekesnest?


Uitgeverij Het Hannekesnest mag dan wel de vreemde eend in de uitgeverijen-bijt zijn, ze werkte zich op amper vijf jaar tijd toch op tot een vaste waarde in Vlaamse en Nederlandse boekhandels. Met succesverhalen als Wilma Wonder, Je bent al alles en Op jou wil ik altijd wachten, veroveren de kleurrijke kinderboeken van deze vrolijke nieuwe uitgeverij de harten van zowel kleuters als ouders.

vertel me meer over dat Hannekesnest!
HanneLuyten