Michael Sels signeert

Black and white portrait of a smiling person with short dark hair, wearing a dark shirt, against a dark background.

Antwerpen

Ontdek de verhalen van Michael Sels

Signeersessie
Signeersessie
woensdag 11 november 12:00 - 14:30
Signeerboxen, Hal 1

Ontmoet jeugdauteur Michael Sels tijdens Boektopia en duik in een avontuur waarin fantasie en creativiteit sterker zijn dan welke schurk ook. In Een doodgewone dagmerrie, het vierde deel van de reeks Een doodgewone jongen, krijgt Nebo een onheilspellende droom. Alle kinderen op school maken ruzie en lachen elkaar uit. Gelukkig lijkt de volgende ochtend alles weer normaal. Maar terwijl de nieuwe leerlinge Kesha vurig hoopt op een doodgewone eerste schooldag, kan Nebo het gevoel niet van zich afzetten dat er iets staat te gebeuren … Een fantasierijk en spannend avontuur voor lezers vanaf 10 jaar. Elk deel vertelt een afgerond verhaal en kan afzonderlijk worden gelezen. Met mooie illustraties van Steven De Waele.

Als kind luisterde Michael ademloos naar de verhalen van zijn opa en mama over krokodillen en sterrenvrienden. Sinds 2016 verzint hij ze zelf en schrijft hij spannende boeken voor kinderen en adolescenten: Young Adults, zoals X-scape (nominatie De Leesjury) en Papa, heb je ooit? (een waargebeurd oorlogsverhaal over zijn familie) en natuurlijk de avontuurlijke jeugdreeks Een doodgewone jongen.

Comic-style illustration of children in a classroom appearing startled and alarmed, with one kid grabbing another's shirt. Title above them.
Two children sit on a forest floor, observing a deer and a doe. The title "Een Buitengewoon Meisje" is prominent above them.
Vintage-style book cover featuring photographs, a soldier, and butterflies with the title "Papa, heb je ooit?" by Michael Sels.
In een tijd waarin kinderen dagelijks geconfronteerd worden met sociale media, groepsdruk en soms harde vooroordelen, is een jeugdboek dat pesten, diversiteit en moed centraal stelt geen luxe, maar een noodzaak.

Peter van Bavel