activiteiten

Ontdek Seriemoordenaars van Jef Vermassen

Jef Vermassen - cover 2

Jef Vermassen signeert

Signeersessie
Signeersessie
zaterdag 1 november 14:00 - 16:00
Signeerhuis Borgerhoff & Lamberigts Hal 6

Met bestsellers als Moordenaars en hun motieven en Meester, ik heb geen tranen meer wist Jef Vermassen al meer dan honderdduizend lezers te raken. Zijn nieuwste boek Seriemoordenaars is een bloedstollende opvolger die je meesleept van begin tot eind. Na de lezing kan je jouw exemplaar persoonlijk laten signeren door de meester zelf.

Wat zijn seriemoordenaars en vooral: wat drijft hen?

Voorstelling
Voorstelling
zondag 2 november 12:00 - 12:45
Zaal XXL (Meeting Center)

Na zijn succeswerken Moordenaars en hun motieven en Meester, ik heb geen tranen meer duikt strafpleiter en auteur Jef Vermassen in zijn nieuwe boek Seriemoordenaars opnieuw in de duistere wereld van misdaad en psychologie.

Met zijn unieke mix van juridische expertise, meeslepende verhalen en menselijke inzichten geeft Vermassen een blik op wat mensen tot de gruwelijkste daden drijft. Een lezing die je confronteert met vragen over moraal, rechtvaardigheid en de grenzen van het menselijk gedrag.

Jef Vermassen signeert

Signeersessie
Signeersessie
zondag 2 november 13:00 - 15:00
Signeerhuis Borgerhoff & Lamberigts Hal 6

Met bestsellers als Moordenaars en hun motieven en Meester, ik heb geen tranen meer wist Jef Vermassen al meer dan honderdduizend lezers te raken. Zijn nieuwste boek Seriemoordenaars is een bloedstollende opvolger die je meesleept van begin tot eind. Na de lezing kan je jouw exemplaar persoonlijk laten signeren door de meester zelf.

Seriemoordenaars zijn de gevaarlijkste wezens op aarde. Ze zijn verslaafd aan het doden van mensen. Topadvocaat Jef Vermassen schetst op meesterlijke wijze wie die seriemoordenaars zijn, wat hen drijft en op welke verschillende, wreedaardige manieren ze te werk gaan.

Daarnaast vertelt hij ook het verhaal van zes Vlaamse seriemoordenaars met wie hij tijdens zijn loopbaan in contact kwam: Sylvain Dhoest, Kim De Gelder, Ronald Janssen, Hans Van Temsche, Renaud Hardy en Stephaan du Lion. Hij kreeg tijdens hun processen een unieke inkijk in hun verschrikkelijke persoonlijkheden.

Na Moordenaars en hun motieven en Meester, ik heb geen tranen meer, goed voor een verkoop van ruim meer dan 100.000 boeken, is Seriemoordenaars een bloedstollende opvolger die je ademloos zal lezen.

Over de auteur

Als bekendste strafpleiter van Vlaanderen behoeft deze man eigenlijk geen introductie. Jef Vermassen verwierf nationale bekendheid door de verdediging van verdachten en slachtoffers in grote moordzaken.

Hij staat bekend voor zijn kennisrijke stijl en vermogen om ingewikkelde juridische zaken eenvoudig uit te leggen. Om die reden is Vermassen dan ook een veelgevraagde verschijning in de Vlaamse pers en op de Vlaamse en Nederlandse televisie.

Jef Vermassen - legt uit

In 2004 verscheen zijn eerste boek Moordenaars en hun motieven, een onderzoek naar de hedendaagse motieven voor moord. Het boek werd meteen een bestseller. De opvolger uit 2017, Meester, ik heb geen tranen meer was een meeslepend en imposant werk over slachtoffers. Het schijnt, hebben wij van horen zeggen, dat meester Vermassen nog niet uitgeschreven is.