Boektopia Op Toer Activiteiten

Elisabeth Lucie Baeten leest voor uit En ze leefden nog altijd

Elisabeth Lucie Baeten (c) Fred Debrock
Voorleesmoment
zaterdag 16 november 14:00 - 15:00
Antwerpen - Bibliotheek Permeke, De Coninckplein 26

In het boek En ze leefden nog altijd zijn de verhalen wonderlijk en echt.

Nooit wordt er ‘en ze leefden nog lang en gelukkig’ gezegd. Prinsen en prinsessen zijn hier gewone mensen die stuk voor stuk iets heel belangrijks wensen: mogen zeggen wat ze denken, eerlijk zijn en vrij.

En jij mag erbij zijn, vanaf de eerste rij! Schuif gezellig aan bij deze voorleesbrunch in bibliotheek Permeke. Deze activiteit van Boektopia op Toer is gratis. Aanmelden hoeft niet, maar wees er op tijd bij!

9789464342567_OHV

Elisabeth Lucie Baeten is schrijver, scenarist en onlinemediafenomeen. Haar meer dan 200.000 Instagramvolgers smullen van haar satirische filmpjes waarin ze als Katrien van Politiek PR of Julie van Showbizz PR politici op de hak neemt. Dat leverde haar de Kastaar voor Online Persoonlijkheid van 2023 op.